XRP kryptomena má návrat

By Category :

Jeden z najhoršie fungujúcich šifrovacích zariadení v tomto roku má návrat. Často sa mylne nazýva "Ripple", XRP tento rok vybojoval najhoršie z najlepších kryptocentúr. Na jednom mieste v lete to bolo viac ako 90 percent z vysokej.
Ripple je fintech spoločnosť, ktorá sa zameriava na globálne platby, a drží väčšinu XRP kryptocurrency. XRP je kryptocurrency, nezávislá od spoločnosti, ktorá môže byť použitá na platformách spoločnosti Ripple.

analýza

Pohyb smerom hore bol podnietený povestmi nového produktu. Výkonný riaditeľ spoločnosti Ripple povedal tento týždeň spoločnosti CNBC, že začínajúci podnik vyvíjal krok s produktom xRapid, ktorého cieľom bolo pomôcť bankám urýchliť transakcie pomocou kryptoprevádzkových XRP.
"Som veľmi presvedčený, že v nasledujúcom mesiaci uvidíte nejaké dobré správy, ktoré prichádzajú tam, kde sme spustili produkt naživo vo výrobe," povedal Sagar Sarbhai, šéf regulačných vzťahov pre Áziu-Tichomorie a Blízky východ v spoločnosti Ripple pre CNBC pondelok.

Ripple opisuje svoj produkt xRapid ako používanie XRP ako "mosta" medzi menami, čo vedúci predstavitelia povoľujú poskytovateľom platieb a bankám spracovávať rýchlejšie cezhraničné transakcie.
Joe DiPasquale, generálny riaditeľ kryptopohlavného fondu hedžových fondov BitBull Capital poukázal na správy xRapid ako na pozitívny nástroj na obnovu ceny kryptocurrency.

"Ľudia určite kupujú novinky," povedal. "Je to ďalší prípad, keď spoločnosť Ripple preukázala svoju dominanciu v reálnych svetových vzťahoch s finančnými spoločnosťami a ďalšou príčinou rastu ceny spoločnosti XRP."
Spoločnosť zaznamenala dohody s rôznymi významnými finančnými inštitúciami vrátane Santander a American Express. Ale tieto partnerstvá sa doteraz väčšinou zameriavali na iný produkt s názvom xCurrent.

Ripple Sarbhai povedal, že v súčasnosti spolupracuje s Ripplem viac ako 120 bánk s využitím produktu xCurrent založeného na blokoch. Firmy, ktoré testujú produkt, zahŕňajú obrovské peňažné prevody Western Union a MoneyGram a platobné platby začínajú MercuryFX, Viamericas a Cuallix.
Rizikový xCurrent využívajú banky na vyrovnanie medzinárodných transakcií a používa sa na potvrdenie každej fázy cezhraničnej platby v reálnom čase podľa spoločnosti.

měny kryptoměn

Tento týždeň americký bankový gigant PNC oznámil, že použije technológiu Ripple pre blokové transakcie, ako sú bankovky, ale nepoužije XRP kryptoprevádzky.
Napriek partnerstvám, spoločnosť XRP má v januári dlhú cestu k tomu, aby sa zotavila na tohtoročnú najvyššiu úroveň vyššiu ako 3,60 dolárov. Stále je to 66 percent od začiatku roka.

Ohodnoťte příspěvek
Author :