Intímny problém a jeho intímne riešenie

By Category :

Spokojný sexuálny život je jednou z dôležitých súčastí partnerského života. Tvorí podstatnú časť našej pohody v spolunažívaní s partnerom či partnerkou, no ak je naštrbený, prejaví sa to nielen v intímnej oblasti a ochladení citov, ale častokrát končí rozchodom či rozvodom.

 

Erekcia je vlastne stoporenie mužského pohlavného údu –penisu, ktorý riadia hormóny a nervy. V tejto etape je v penise zvýšený prietok krvi a zhromažďuje sa v toporivých telieskach, ktoré sa nachádzajú v pohlavnom úde. Zjednodušene: stvrdnutie a zväčšenie penisu spôsobí nahromadenie krvi v ňom, zároveň sa priemer močovej rúry zväčší, a tým umožní rýchlejší únik spermií.

 

modrá pilulka

 

Erekciu môžeme rozdeliť do troch kategórií:

reflexná– vyvoláva ju stimulácia pohlavného orgánu

psychogénna– dochádza k nej pomocou predstavivosti, čuchových, vizuálnych a sluchových podnetov

nočná– dostaví sa v spánku a je podvedomá

 

V súčasnosti sa takmer polovica mužov po 40.roku života stretáva s problémovou erekciou. Existuje niekoľko rušivých elementov, ktoré na slabú alebo nedostatočnú erekciu vplývajú, a patria k nim:

-niektoré zdravotné problémy

-stres a psychické problémy

-účinky niektorých liekov

-fajčenie a nadmerné pitie alkoholu

-zlá životospráva či málo pohybu

man-5244927_1920

 

Dočasné zlepšenie erekcie problémy sa stratia po odbúraní stresu či psychických problémov, ale dlhotrvajúce nedostatočné stoporenie údu už patrí do rúk lekára, pretože neliečené prejde až do impotencie. Na podporu erekcie dnes existuje pomoc vo forme Viagry, no okrem tabletiek na predpis sú na trhu aj výživové doplnky, ktoré podporia libido muža a jeho svalstvo, obsahujú čisto prírodné látky ako je lyzín, L-arginín a podobne. Jedným z nich je Eraxan, ktorý vám pri týchto problémoch pomôže. Okrem nich sú v predaji aj generiká Viagry s rovnakým účinkom, ale bez lekárskeho predpisu, ľahko dostupné pre každého zákazníka. Ponuka je široká, tak neváhajte, spokojný intímny život partnerov je predsa najdôležitejší a stojí zaň zabojovať.

 

Author :