Alkohol tester V-Net AL 5500

By Category :

Častokrát potrebujete vedieť, či vám v žilách či dychu nekoluje byť trebárs len zvyškový alkohol. Aby ste sa vyhli strate bodov, pokutám alebo problémom v zamestnaní, je vhodné sa pred každou jazdou otestovať. Jednoduchou možnosťou, ako to docieliť, je osobný digitálny alkohol tester AL 5500 spoločnosti V-Net, ktorý zaujme širokým rozsahom hodnôt a relatívne nízkou chybou, ktorá činí maximálne 10 percent. Srdcom prístroja je citlivý polovodičový senzor, ktorý sa dá po čase kalibrovať, pre maximálnu presnosť. Ďalšou prednosťou je veľmi krátka doba regenerácie, takže môžete meranie po 30 sekundách opakovať. Poteší tiež dobre čitateľný digitálny displej, ktorý vás pri zapnutí prístroja informuje o prevedenom počte meraní a upozorní i na nabitie batérií, ktoré sú súčasťou balenia.

tester

Veľký rozsah, presné meranie
Prístroj sa vyznačuje širokým rozsahom merania v rozmedzí 0,0-4,0 promile alkoholu v dychu. Navyše sa chvíli chybou merania iba ± 10 %. Polovodičový senzor je samozrejme kalibrovateľný a tento proces výrobca odporúča pre maximálnu presnosť podstúpiť každých 6 mesiacov. Počet meraní od posledného servisu vidíte na displeji.
Rýchle meranie s krátkou dobou regenerácie
U veľkej väčšiny alkohol testerov musíte pred samotným dýchnutím určitú dobu čakať a po vlastnom teste následne zariadeniu dopriať čas na regeneráciu, aby ste ho mohli znovu použiť. Model AL 5500 sľubuje iba pätnásťsekundovú inicializáciu a tridsaťsekundovú pauzu medzi jednotlivými testami.

alkohol

Všetko potrebné priamo v balení
V rámci originálneho balenia nájdete všetko, čo k prevádzke alkohol testeru potrebujete – vedľa samotného prístroja s digitálnym displejom sú priložené dve tužkové batérie, na ktorých vybitie vás zariadenie samo upozorní, a pätica originálnych náustkov, ktoré sa dajú v prípade potreby jednoducho dokúpiť.
Osobný alkohol tester je veľmi šikovná vecička hlavne vtedy, ak si potrebujete dávať pozor aby ste nemali opletačky so zákonom a nedostali pokutu, nebodaj by vám odobrali vodičský preukaz. Alkohol tester môžete mať vždy po ruke a keď ho najviac potrebujete- jednoducho ho vytiahnete a zmeriate si hodnotu alkoholu, ktorú máte v sebe obsiahnutú.

Author :