Nový produkt

Mobilný Telefón Držiak o 360 Stupňov Rotácie chytrý Telefón Stabilizátor pre Mobilný Telefón, Fotoaparát Selfie Stojan Podporu pre iPhone Xiao

999 položky

€8.23

-39%

€13.71

Odrážky: 1、1.Váš Súkromný Fotograf: Ak sa stretnete s týmito problémami: nemôžete nahrávať video bez toho, fotograf, nie je možné fotiť sami, keď budete musieť pustiť, upevňovací držiak nie je pružné; ak videohovor čas je príliš dlho, budete sa cítiť unavený. Fotoaparát telefónu držiteľa vám pomôžu problém vyriešiť, dajte telefón vás nasledovať, vziať selfies bez žiadajú o pomoc.

2、2.Detekcia tvárí a Inteligentné Fotografovanie: tvár sledovania držiteľ zavádza AI technológie ľudské obrázok syntéza a rozsahu odhad do smart streľba, ktorá sa dá otáčať o 360 stupňov a automaticky rozpoznať ľudí/PET. Veľmi vhodné pre prejavy, športové podujatia, prezentácie, skupinové fotografie, live vysielanie a nahrávanie videa.

3、3.Pracovný Princíp: po Prvé, používať mobilný telefón na stiahnutie softvéru APAI GENIE bez registrácie, otvorte APAI DŽIN, potom zapnite napájanie a zapnite tlačidlo, udržať tlačidla na 5 sekúnd, červené svetlo sa rozsvieti, zapnite Bluetooth telefónu, a potom automaticky pripojiť. Vhodné pre iPhone a Android systémy (systém pre podporu pre IOS 10.0 a vyššie, Android, 8.1 a vyššie). pre M IOS 10.0 a vyššie, Android, 8.1 a vyššie).

4、4.Pozor na Detaily: 1. Sledovanie mobilný telefón majiteľa musia byť používané s chytrý telefón. 2. Odporúča sa používať jednu scénu za najlepší sledovanie účinku. 3. Nehýbte tvár/objekt príliš rýchlo. 4. Aktuálne sledovanie oblasti je cyan štvorcových plochy.

5、5. [multi v jeden automatický inteligentný fotoaparát samospúšť držiteľ]: automatická detekcia tvárí samospúšť bol inovovaný v softvéri a hardvéri. Teraz maximálna rýchlosť je rovnako vysoká ako 180 ° za sekundu, čo je najrýchlejší sledovanie rýchlosti na trhu. Nech váš telefón vás sledovať a brať samostatne fotografie bez toho, aby žiadala o pomoc.

Popis:

1.Váš Súkromný Fotograf: Ak sa stretnete s týmito problémami: nemôžete nahrávať video bez toho, fotograf, nie je možné fotiť sami, keď budete musieť pustiť, upevňovací držiak nie je pružné; ak videohovor čas je príliš dlho, budete sa cítiť unavený. Fotoaparát telefónu držiteľa vám pomôžu problém vyriešiť, dajte telefón vás nasledovať, vziať selfies bez žiadajú o pomoc.

2.Detekcia tvárí a Inteligentné Fotografovanie: tvár sledovania držiteľ zavádza AI technológie ľudské obrázok syntéza a rozsahu odhad do smart streľba, ktorá sa dá otáčať o 360 stupňov a automaticky rozpoznať ľudí/PET. Veľmi vhodné pre prejavy, športové podujatia, prezentácie, skupinové fotografie, live vysielanie a nahrávanie videa.

3.Pracovný Princíp: po Prvé, používať mobilný telefón na stiahnutie softvéru APAI GENIE bez registrácie, otvorte APAI DŽIN, potom zapnite napájanie a zapnite tlačidlo, udržať tlačidla na 5 sekúnd, červené svetlo sa rozsvieti, zapnite Bluetooth telefónu, a potom automaticky pripojiť. Vhodné pre iPhone a Android systémy (systém pre podporu pre IOS 10.0 a vyššie, Android, 8.1 a vyššie). pre M IOS 10.0 a vyššie, Android, 8.1 a vyššie).

4.Pozor na Detaily: 1. Sledovanie mobilný telefón majiteľa musia byť používané s chytrý telefón. 2. Odporúča sa používať jednu scénu za najlepší sledovanie účinku. 3. Nehýbte tvár/objekt príliš rýchlo. 4. Aktuálne sledovanie oblasti je cyan štvorcových plochy.

5. [multi v jeden automatický inteligentný fotoaparát samospúšť držiteľ]: automatická detekcia tvárí samospúšť bol inovovaný v softvéri a hardvéri. Teraz maximálna rýchlosť je rovnako vysoká ako 180 ° za sekundu, čo je najrýchlejší sledovanie rýchlosti na trhu. Nech váš telefón vás sledovať a brať samostatne fotografie bez toho, aby žiadala o pomoc.

Specifciation:

Veľkosť: cca 9*9*17 cm/3.54*3.54*6.69 v

Váha: cca 185 g

Podpora mobilného telefónu veľkosť: cca 56-100mm/2.20-3.94 v

Napájanie: 3x 1,5 V AA batérie (nie je dodaný)

Balenie Zoznam:

Chytrý Mobilný Telefón Majiteľa*1

Používateľská Príručka*1

1. DOPRAVA PO CELOM SVETE. (S výnimkou niektorých krajín, a APO/francúzskej polynézie) 2. Objednávky, ktoré boli spracované včasné po zaplatení overenie. 3. My len loď na potvrdenej objednávky adresy. Vaša objednávka adresa sa MUSIA ZHODOVAŤ dodaciu adresu. 4. Obrázky uvedené nie sú skutočné položky a sú pre referenčné účely. 5. SLUŽBY TRANZITNÝ ČAS je poskytované dopravcom a vylučuje víkendy a sviatky. Tranzitné časy sa môže líšiť, a to najmä počas prázdnin. 6. Ak ste nedostali vašu zásielku do 30 dní od zaplatenia, prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovať zásielky a dostať späť k vám čo najskôr odpoveď. Naším cieľom je spokojnosť zákazníka! 7. Vzhľadom na stav skladu a časové rozdiely, sme sa vybrať na odoslanie položky z nášho prvého k dispozícii sklad pre rýchle dodanie. 1. 12 mesiacov Výrobcu obmedzená Záruka za chybné položky (s výnimkou položiek, poškodené a/alebo zneužité po prijatí). Príslušenstvo sa dodáva s 3-mesačná záruka. 2. Chybný tovar MUSÍ BYŤ oznámené a vrátil sa do záručnej doby (a v pôvodnom obale, ak je to možné). Musíte povedzte nám, čo vada, a povedzte nám vaše číslo objednávky. NIE SME OPRAVIŤ ALEBO VYMENIŤ POLOŽKY S UPLYNUTOU PLATNOSŤOU ZÁRUKY.

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Nabíjačka: No
  • Názov Značky: Rondaful
  • Použitie: stôl
  • Číslo Modelu: --
  • Magnetické: No
  • Má Reproduktor: No
  • Materiál: Plastové
  • Kompatibilné Značky: Iné

Štítky: prenosný telefón stabilizátor, ťažké gimbal stabilizátor, držiak telefónu, tabuľka podporu telefón, stolový držiak na telefón, podpora telefón, podpora video smartphone, obd2 pre telefón, poznámka 10 lite telefón, pre telefón, statív.

Napísať recenziu

Mobilný Telefón Držiak o 360 Stupňov Rotácie chytrý Telefón Stabilizátor pre Mobilný Telefón, Fotoaparát Selfie Stojan Podporu pre iPhone Xiao

Mobilný Telefón Držiak o 360 Stupňov Rotácie chytrý Telefón Stabilizátor pre Mobilný Telefón, Fotoaparát Selfie Stojan Podporu pre iPhone Xiao

Napísať recenziu

Súvisiace produkty