Nový produkt

Alfa Palube (Kariet a Online Návod) Richard Sander,Karty Magický Trik,Ilúzie,zblízka,elementary meditation

999 položky

€10.90

-16%

€12.98

Ukážka: cloud.video.taobao.com/play/u/54372771/p/2/e/6/t/3/50038728252.mp4 Popis: "Ak sa má jeho meno o tom môžete vedieť, že to bude dobré; a je to" -Kaan Akdogan, Recenzent celú Recenziu SELF-PRÁCA, 3-fázový zázrak...s myseľ-vyfúknutie končí. To je "Urobiť tak ako ja," na steroidy! Účinok: podlažie je rozdelené na dve časti. Účinkujúci sa dotkne akejkoľvek karty v jeho polovici. Divákovi sa dotkne akejkoľvek karty v ich polovici. Keď sú karty obrátil, SA ZHODUJÚ v farbu a číslo...2 ČERVENÉ ESÁ! S každým spaľovanie palube (sledovanie super úzko), účinok sa opakuje. Zázračne, KARTY ZÁPAS OPÄŤ...tentoraz 2 BLACK ESÁ! TU JE VRAH DOKONČIŤ...Si vysvetliť, že nemohla si vybrali iné karty...doslova...pretože žiadne nie sú! Zvyšok kariet sa obrátil a VŠETKY SÚ PRÁZDNE! Alfa Palube prichádza s: Prázdny Palube Vlastné triky Plný video tutoriál PLUS 7 SILNÉ ÚČINKY, ktoré používajú prázdne palube Alfa Podlažie: je úplne samostatne-práca okamžite obnoví nemá žiadne zlé uhly nevyžaduje žiadne pikle Si to dnes a vykonanie tohto 3-fázový zázrak dnes večer!

Poznámka:

Čína Príspevok Air Mail je pomalý a možné straty zásielky, takže je nemožné, aby sa zabránilo problémy v mnohonárodných obchodu. Dobrý vyjednávanie je dôležité. Prosím neotvárajte spor naraz pred kontaktu so mnou . Budem vyriešenie vášho problému okamžite. Ak nie vyriešiť, budem znovu si novú objednávku, alebo vrátenie peňazí vám v ďalšej objednávke (Dať si nejakú zľavu pre ďalšie objednávky).

[Komunikácia] môžete sa obrátiť na našu zákaznícku podporu live cez TradeManager. Ak sme off-line, prosím zanechať odkaz na TradeManager, alebo mi poslať e-mail.

Hlásenie sú obvykle odpovedali do 24 hodín pracovného dňa.

*Platba*

Akceptujeme ESCROW / Credit Card , VISA . Banka Bankové Prevody a Western Union.

Pošleme merchandises čo najskôr, ako sa dá. Napíšte akúkoľvek otázku, pred ponúkania cien.

*Návrat Politiky*

Sme vám plnú náhradu, iba ak je položka, ktorú dostanú, sa líši od popis. Vrátenie bude uvedený pri položke sa dostala späť do obchodu. To musí byť vrátené do 3 dní od jej doručenia a v rovnakom stave, bolo odoslané vo. Musíte nás kontaktovať pred odoslaním, všetky položky späť. Nebudeme náhradu nákladov na prepravu.

*Doprava*

1. Môžete sa pozrieť v mojom katalógu a slobodne si vybrať vašich klientov zo zoznamu.

2. Predložiť podrobné informácie o požadovaných výrobok, ak to objednávku.

3. Pošlite mi svoje objednávateľa, doručovaciu adresu, ak ste objednávku (tiež môžete napísať svoju objednávateľa, doručovaciu adresu priamo)

4.Všetky objednávky bude dodaný do 2-5 pracovných dní od prijatia platby vymazané.

5. Pri nákupe, prosím zanechať svoju úplnú adresu. Sme preverí vašu adresu s vami.

6. Zvyčajne objednávky bude dodaný prostredníctvom EMS (2-8 pracovných dní na doručenie) malé objednávky bude dodaný prostredníctvom DHL, UPS.TNT alebo FedEx. Hromadné objednávky bude dodaný prostredníctvom nákladnej dopravy po mori. Ak nechcete použiť expresné dodanie, kontaktujte predajcu.

7. To je jednoduché, rýchle a top vhodné pre vaše podnikanie.

*Dane*

Platiť daň je povinnosťou každého občana, kupujúci je potrebné, aby zodpovedný za všetky dane. Vzhľadom na daňový problém, kupujúci môže odmietnuť prevzatie tovaru, kupujúci je potrebné, aby Zodpovedný za prepravné a domov.

*Spätná väzba*

1.Sme závislí na našich spokojnosť zákazníka uspieť. Preto, váš názor je pre nás veľmi dôležité.

2 Ak ste spokojní s našimi položky, prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu. Necháme pozitívnu spätnú väzbu na vás neskôr.

3 Kontaktujte nás e-mailom alebo náš obchodný manažér,pred odchodom žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu. Budeme jednať s vami vyriešiť akýkoľvek problém, akonáhle je to možné.

"Ak sa má jeho meno o tom môžete vedieť, že to bude dobré; a je to" -Kaan Akdogan, Recenzent celú Recenziu SELF-PRÁCA, 3-fázový zázrak...s myseľ-vyfúknutie končí. To je "Urobiť tak ako ja," na steroidy! Účinok: podlažie je rozdelené na dve časti. Účinkujúci sa dotkne akejkoľvek karty v jeho polovici. Divákovi sa dotkne akejkoľvek karty v ich polovici. Keď sú karty obrátil, SA ZHODUJÚ v farbu a číslo...2 ČERVENÉ ESÁ! S každým spaľovanie palube (sledovanie super úzko), účinok sa opakuje. Zázračne, KARTY ZÁPAS OPÄŤ...tentoraz 2 BLACK ESÁ! TU JE VRAH DOKONČIŤ...Si vysvetliť, že nemohla si vybrali iné karty...doslova...pretože žiadne nie sú! Zvyšok kariet sa obrátil a VŠETKY SÚ PRÁZDNE! Alfa Palube prichádza s: Prázdny Palube Vlastné triky Plný video tutoriál PLUS 7 SILNÉ ÚČINKY, ktoré používajú prázdne palube Alfa Podlažie: je úplne samostatne-práca okamžite obnoví nemá žiadne zlé uhly nevyžaduje žiadne pikle Si to dnes a vykonanie tohto 3-fázový zázrak dnes večer!

5065587508344041 Hot USA $ 20.00 /kus USA $ 14.89 /kus $ 15.00 usd /kus USA $ 9.00 /kus NÁS 22,99 dolárov /kus USA $ 10.80 /kus USA $ 12.50 /kus USA $ 29.99 /kus USA $ 8.20 /kus $ 15.00 usd /kus USA $ 9.20 /kus USA $ 13.98 /kus

 • Druh: KARTY
 • Upozornenie: Nechcem jesť
 • Materiál: Papier
 • Číslo Modelu: s20013
 • Názov Značky: ZQION
 • Pohlavie: Unisex
 • Je Návod Súčasťou: Áno
 • Výkon Formulár: Close-up Magic
 • Vekové Rozpätie: Grownups
 • Veľkosť: One Size
 • Funkcie: Ľahké Robiť

Štítky: magic, ace magic, kúzlo ilúzie, paluba magický trik, magický trik, itel p36 pro, tom kameň, príbeh magic palube, jednoduché magický trik, trik.

Napísať recenziu

Alfa Palube (Kariet a Online Návod) Richard Sander,Karty Magický Trik,Ilúzie,zblízka,elementary meditation

Alfa Palube (Kariet a Online Návod) Richard Sander,Karty Magický Trik,Ilúzie,zblízka,elementary meditation

Napísať recenziu

Súvisiace produkty