Nový produkt

Skrutka Freewheel 36V500W Bafang BPM Predný/Zadný Náboj Motor Elektrický Bicykel Držiak s DPC-14 Displej

999 položky

€271.54

-7%

€295.15

EUNORAU hub motor auta sa 36V250W verziu, 36V500W verziu, 48V500W verziu a 48V1000W verziu, 250W a 500w verzia je na ulici použitie, 1000W verzia je pre off road použitie, 250W auta s predné koleso motora,hriech-wave radič a farebné LCD displej s USB konektor, 500w auta s predné koleso motora, blok-wave radič a farebné LCD displej s USB konektor,1000W auta s zadné koleso motora,hriech-wave radič a farebné LCD displej s USB konektorom. To umožní, aby ste život s zábavnej po robiť na bicykli elektrické, všetky diely sú kompatibilné s BBS motor auta od Bafang, takže si môžete vybrať BBS motorových náhradné diely pre tento hub motor auta príliš. Ak máte motora a batérie už môžete kúpiť radič súpravy od EUNORAU obchody príliš.

Rozdiel Medzi BTN&ENA Kit Systém

Položky

BTN KIT SYSTÉM

ENA KIT SYSTÉM

Motorové

Pracuje s Shengyi & Bafang motory

Pracuje s Shengyi & Bafang motory,tichší

Batérie

Žiadna komunikácia medzi batériu a radič

UART 5.8 komunikácia medzi batériu a radič

Radič

Všetky káble sú otvorené drôtu(Č postroj)

HIGO Vody-dôkaz konektory s Postrojom

PAS

Všetky rôzne PAS senzora

Funguje len s manželskou hala PAS snímača a snímača krútiaceho Momentu

Displej

KT LED&LCD

Všetky ENA(UART) Zobrazuje, Väčší displej pre voliteľné

Brzdy

Všetky rôzne brzda senzora

Všetky rôzne brzda senzora

Plyn

Všetky rôzne plyn

Všetky rôzne plyn

1) 36V500W bafang BPM predné motor/zadné skrutky freewheel motor s 20/24/26/27.5/28 inch rim

2) 36V20A hriech-wave regulátor(bez hluku) L:119mm W:57.5mm H:35mm

3) 850C/DPC-14 farebný TFT displej

4) EB-BUS kábel 1T4(rovnaké ako RVV)

5) Právo Palec plyn

6) V12 PAS(jednoduché na inštaláciu)

7) Brzda-2(aby vaše kolo originálne brzdové páky)

8) Radič box

Otázka: Vlastné Povinnosti: A: Dovozné clá,dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu .

Otázka: Farebný Rozdiel : A: obrázky zobrazujúce sa na našom obchode sú prijaté na základe pravda produkty .Pretože iný monitor a jas,môže existovať normálna drobné farebné rozdiely,prosím, donnot zanechať zlé spätnú väzbu, alebo vrátenia tovaru nás bez nás budete kontaktovať

Otázka: Dodacia lehota : Odpoveď: Ak produkty stále na ceste ,a dodať váš čas je ísť platnosť ,láskavo kontaktujte nás ,a my sa predĺžiť čas doručenia pre vás .a ak produktov je stratená pri preprave ,láskavo nás kontaktujte a pokúsime sa vám vrátime plnú sumu alebo odoslať rovnaké výrobky pre vás najbližšej .

Otázka: spätná Väzba: Odpoveď:Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby, Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby,neváhajte a kontaktujte nás pred odchodom negatívnu spätnú väzbu.

Otázka: Chybné Výrobky: A: Prosím, prihláste sa na prepravný doklad, ak produktov je chybný , je prepravné spoločnosti, zodpovednosť , prosím odfotiť, pre nás a budeme sa vrátime vám .

Otázka: Návrat Politiky: A: prijímame vrátiť na produkty.Zákazníci majú právo požiadať o priznanie do 7 dní od doručenia.Ak chcete mať nárok na návrat, zákazníci sa musia prijímať výrobku v 100% nové, Re-predajných stave.Tovar nie je nárok na vrátenie peňazí, ak bol zostavený, sužovaných, nosené, používané, zneužívať, a to akýmkoľvek spôsobom poškodená.Tovar musí prísť kompletný, vrátane záručnej karty, manuálov, príslušenstva, propagačné materiály, a v pôvodnom obale.Zákazník musí iniciovať vrátenie zásielky tovaru do 7 dní od dátumu nákupu a zaplatiť poštovné náklady, aby EUNORAU je sklady. Budeme dokončiť kontrolu do 5 dní od prijatia tovaru.Ak vrátené výrobky nie sú v pôvodnom stave podľa Doložky, budeme odmietnuť refundáciu.Ak je vrátený tovar v pôvodnom stave podľa Článku sme sa dohodli na vrátenie zaplatenej sumy.

Otázka:Ako môžem niečo zmeniť na balenie, zoznam?

Odpoveď:môžete poznámka vaše požiadavky a zároveň poradí, alebo poslať správu na nás, potom sme si zmeniť zadarmo pre vás.

 • Displej: 850C
 • Napätie: 36V
 • Certifikácia: CE
 • Typ Motora: Striedavé Radenie Hub Motora
 • Dizajn: Striedavé
 • EB-BUS kábel: 1T4
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Radič: 36V20A
 • brzdy senzor: Brzda-2
 • Názov Značky: EUNORAU
 • Plyn: palec plyn
 • PAS: v12
 • Zadné Motorových Spôsob Inštalácie: Skrutka Freewheel
 • Príkon: > 400w

Štítky: rotor bafang 8fun, 250w bafang motora, bafang motora, 48v dc motor striedavý, bafang predné, Striedavé, bafang hub, bafang auta, 500w hub motora, BPM.

Napísať recenziu

Skrutka Freewheel 36V500W Bafang BPM Predný/Zadný Náboj Motor Elektrický Bicykel Držiak s DPC-14 Displej

Skrutka Freewheel 36V500W Bafang BPM Predný/Zadný Náboj Motor Elektrický Bicykel Držiak s DPC-14 Displej

Napísať recenziu

Súvisiace produkty