Nový produkt

Palio Legenda-4 Čepeľ s HADOU 40+ a 61second Lightning DS LST Gumy pre Raketa Long Shakehand FL

999 položky

€60.86

-13%

€70.76

Palio Legenda-4 Čepeľ s HADOU 40+ a 61second Lightning DS LST Gumy na Rakety

Montované ! Dve gumy už boli lepené na tento nôž ! Na jednej strane je červená, druhá strana je čierna. To je jedna raketa, keď sa dostanete tovar.

Čepeľ: Palio LEGENDA-4 Stolný Tenis Čepeľ

Rýchlosť: 9+ Ovládanie: 8 Ply: 5 Drevených + 2 Arylate Uhlíka Hrúbka: cca 6,2 mm±0,2 mm Hmotnosť: ≤90 g Typ: Attack plus slučky, MIMO+ Rukoväť: Shakehand (dlhé rukoväte) - FL

Gumy: 61second Lightning DS LST Pips-V Stolný Tenis, Ping Pong gumy s sponge

Super svetlo Super mäkké Super odflaknuty LIGHTNING DS LST je Nový typ profesionálny stolný tenis gumy, ktorá je určená hlavne pre hráčov, ktorí radi super ľahký, super mäkké a super lacné gumy. Prijíma na Svete najviac rozšírené pupienky štruktúra a guma povrchová úprava technológie, takže je ľahšie 8-15 g ako bežné gumy a má veľmi vynikajúcu mäkkosť a ultra tackiness. Vysoká viskozita gumy s dobrou flexibilitou huba sa môže vytvoriť dokonalú kontrolu a spin pri vynaložení útoku. Ovládanie: 10 Spin (točiť): 11 Rýchlosť: 12 Hubky farba: žltá Guma farba: čierna

Palio HADOU 40+ Pips-v Stolný Tenis (PingPong) Kaučuku S Sponge

Hubky tvrdosť: 40-42°; 42-44° Hubky hrúbka: 2.2 mm Guma farba: červená Ak máte špeciálnu požiadavku o guma farba alebo hubky hrúbka, prosím, kontaktujte ma pred cenovú ponuku na položku. Táto cena je len JEDNA raketa ! Vezmite prosím na vedomie, o pôvodnom balení okno: 1. Čepeľ nie je v pôvodnom balení, políčko, keď je poslaná, ale to je dobre zabalený, aby ho nechajte bezpečne doraziť. 2. Ak potrebujete pôvodnom obale okno, budete musieť zaplatiť náklady na dopravu (9USD - 15USD, preto pôvodnom balení poľa je skutočná hmotnosť) pre pôvodného obalu, krabice, a prosím, dajte mi vedieť, ak ponuku, vďaka.

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Dno: 5 Drevených + 2 Arylate Uhlíka
  • Hmotnosť: Heavy Tip Light Handle (Offensive)
  • Obchod číslo: AAAAZH389
  • Gumené: Pupienky V
  • Rukoväť: Dlhé(Shakehand)-FL
  • Číslo Modelu: LEGENDA-4; Lightning DS LST; HADOU 40+
  • Soklové Lišty Vrstva Číslo: 5 Drevených + 2 Arylate Uhlíka
  • Grip Znamená: Horizontálna Rukoväť
  • Názov Značky: 61 DRUHÝ

Štítky: 5 druhá lepidlo uv, leopard plavky, cj8000, palio gumy, palio časti, šošovky palio, vodítku bike carbon, 61second, tabl tenni rakety, dvere auta, chránič pásu.

Napísať recenziu

Palio Legenda-4 Čepeľ s HADOU 40+ a 61second Lightning DS LST Gumy pre Raketa Long Shakehand FL

Palio Legenda-4 Čepeľ s HADOU 40+ a 61second Lightning DS LST Gumy pre Raketa Long Shakehand FL

Napísať recenziu

Súvisiace produkty